KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454122

nr 1745 4122

Inge Pettersson

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, "Monets näckros damm". Signerad. Olja på duk, 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm

Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:11:42

1/12 18:06:42 1      Vinnande bud

Inge Pettersson

Läs mer om Inge Pettersson